Varenummer: V5001

VINGA Baltimore rygsæk

337 kr. ex. moms

Antal Discount (%) Pris pr. stk.
1 - 49 stk. 337 kr.
50 - 99 stk. 10 % 304 kr.
100 - 249 stk. 10 % 304 kr.
250 - 499 stk. 15 % 287 kr.
500 - 999 stk. 20 % 270 kr.
1.000+ stk. 35 % 219 kr.
Log ind

Prisoversigt eksl. moms

Antal Discount (%) Pris pr. stk.
1 - 49 stk. 337 kr.
50 - 99 stk. 10 % 304 kr.
100 - 249 stk. 10 % 304 kr.
250 - 499 stk. 15 % 287 kr.
500 - 999 stk. 20 % 270 kr.
1.000+ stk. 35 % 219 kr.
 
Varenummer (SKU): V5001 Kategorier: , ,

Description

Produkt information

Beskrivelse

Produktbeskrivelse

Minimalistisk og stilren rygsæk, der passer til alle lejligheder. Rygsækken er lavet af PU og har justerbare stropper for optimal komfort. Rygsækken er også udstyret med en lynlåslomme i den ene side og en skjult lomme på bagsiden, så du nemt kan vende ryggen til uden at bekymre dig om dine værdigenstande. Fungerer lige godt som arbejdstaske og som skoletaske.Passer til computere med en samlet størrelse på 17 tommer. Bemærk, at skærmens mål ikke er de samme som målene på hele computeren.

Fakta

Varenummer
V5001
Vægt
933.9
Materiale
Polyester,Polyester
Mål
36 x 14.5 x 39 cm
Features
Overholder direktivet for AZO farvestoffer 2002/61/EC, Overholder direktivet for Cadmium 91/338/EC, Overholder U.S. direktivet for blyholdig indhold, Overholder PAHS direktivet for REACH & ZEK 01-4-08, Overholder PH Talat, Indeholder ikke korte eller medium forbundne Klorid paraffiner

Designmuligheder

Dette produkt egner sig bedst til:
Transfer
Opstartspris
280.00
Minimum
1
Maks trykflade
80 x 120 mm
Download skabelon
Download

Bæredygtighed

Certificeringer
SMETA
Benchmark for CO2-udledning
, kg

Generel information

Hvordan bestiller jeg?

Vi anbefaler, at du foretager dine bestillinger på vores brugervenlige B2B-webshop. Her oprettes alle dine produkter, korrekturer, logoer osv. automatisk. Alternativt kan du også sende din bestilling via e-mail på info@sortiment.dk. Hvis du allerede har en bruger i vores system og benytter e-mail til bestillingen, vil tilbuddene og produkterne blive oprettet både på din brugerkonto og sendt til din e-mail.

Kan jeg få en korrektur?

Vi sikrer altid, at du godkender en korrektur og modtager et tilbud, inden din bestilling bliver bindende. Hvis du ønsker at se en korrektur med det samme, kan du blot sende os dit logo, og vi vil sørge for at have skitsen klar inden for få timer.

Kan jeg få en vareprøve?

Du kan nemt få en vareprøve og det er helt gratis, og såfremt du ønsker en vareprøve med dit logo er det forsat gratis hvid der kommer en bestilling på vareprøven efterfølgende. Hvis ikke vil der et trykgebyr på 399,- DKK

Betaling og faktura?

Betalingsproceduren hos sortiment.dk er enkel. Ved din første bestilling vil du altid blive påkrævet at betale før produktion påbegyndes. Efter første ordre eller en vellykket kreditkontrol vil faktura sendes på umiddelbart efter levering af din ordre med betalingsbetingelser på 8 dage medmindre andet er aftalt.

    Et skarpt tilbud direkte i din indbakke


    Har du spørgsmål?
    Vi sidder klar til at hjælpe.