Skip to main content
Varenummer: V43210

VINGA Erie RCS genanvendt SS klik-låg 350 ML krus

166 kr. ex. moms

Antal Discount (%) Pris pr. stk.
1 - 49 stk. 166 kr.
50 - 99 stk. 10 % 149 kr.
100 - 249 stk. 10 % 149 kr.
250 - 499 stk. 15 % 141 kr.
500+ stk. 20 % 133 kr.
Log ind

Prisoversigt eksl. moms

Antal Discount (%) Pris pr. stk.
1 - 49 stk. 166 kr.
50 - 99 stk. 10 % 149 kr.
100 - 249 stk. 10 % 149 kr.
250 - 499 stk. 15 % 141 kr.
500+ stk. 20 % 133 kr.
 
Varenummer (SKU): V43210 Kategorier: , , Tags: , ,

Description

Produkt information

Beskrivelse

Produktbeskrivelse

Fremstillet af genanvendt rustfrit stål er dette den ultimative termoflaske til at have med på farten, med et enkelt, men funktionelt design, der gør den til den perfekte ledsager på dine daglige eventyr. Det innovative klik-låg eller den praktiske trykknap i toppen gør det nemt at betjene den med én hånd. Erie sikrer, at din drik forbliver kold i op til 15 timer eller varm i op til 5 timer. Spildsikker. Tåler ikke opvaskemaskine eller mikroovn, kun håndvask. Inklusive FSC®-certificeret kraft-emballage. Certificeret af RCS (Recycled Claim Standard), RCS-certificering garanterer, at hele forsyningskæden af genanvendte materialer er certificeret. Det samlede genanvendte indhold er baseret på den samlede produktvægt. Dette produkt indeholder 58% RCS-certificeret genanvendt rustfrit stål.

Fakta

Varenummer
V43210
Vægt
346.1
Materiale
Genanvendt rustfrit stål
Mål
15.6 x ø 7.5 cm
Features
Bisphenol A fri materiale anvendt, Overholder direktivet for fødevarer 1935/2004/EC & 2020/1245, Certifikat for Recycled Claim Standard

Designmuligheder

Dette produkt egner sig bedst til:
Digitalt rundprint
Opstartspris
280.00
Minimum
1
Maks trykflade
236 x 100 mm
Download skabelon
Download

Bæredygtighed

Certificeringer
BSCI
Benchmark for CO2-udledning
2.45, kg

Generel information

Hvordan bestiller jeg?

Vi anbefaler, at du foretager dine bestillinger på vores brugervenlige B2B-webshop. Her oprettes alle dine produkter, korrekturer, logoer osv. automatisk. Alternativt kan du også sende din bestilling via e-mail på info@sortiment.dk. Hvis du allerede har en bruger i vores system og benytter e-mail til bestillingen, vil tilbuddene og produkterne blive oprettet både på din brugerkonto og sendt til din e-mail.

Kan jeg få en korrektur?

Vi sikrer altid, at du godkender en korrektur og modtager et tilbud, inden din bestilling bliver bindende. Hvis du ønsker at se en korrektur med det samme, kan du blot sende os dit logo, og vi vil sørge for at have skitsen klar inden for få timer.

Kan jeg få en vareprøve?

Du kan nemt få en vareprøve og det er helt gratis, og såfremt du ønsker en vareprøve med dit logo er det forsat gratis hvid der kommer en bestilling på vareprøven efterfølgende. Hvis ikke vil der et trykgebyr på 399,- DKK

Betaling og faktura?

Betalingsproceduren hos sortiment.dk er enkel. Ved din første bestilling vil du altid blive påkrævet at betale før produktion påbegyndes. Efter første ordre eller en vellykket kreditkontrol vil faktura sendes på umiddelbart efter levering af din ordre med betalingsbetingelser på 8 dage medmindre andet er aftalt.

    Et skarpt tilbud direkte i din indbakke


    Har du spørgsmål?
    Vi sidder klar til at hjælpe.